Loading...
تمیز کردن شیشه کابین حمام

تمیز کردن شیشه کابین حمام

در این مقاله بر آن هستیم تا روش‌هایی را برای تمیز کردن جرم شیشه کابین حمام معرفی کنیم.

جنس شیشه کابین حمام معمولا یا از پلاستیک است و یا از پلیمرهای مصنوعی. با گذشت زمان روی سطح این کابین جرم خواهد گرفت. نکته حائز اهمیت این است که در فواصل زمانی کوتاه نسبت به تمیز کردن کابین اقدام کنید، چراکه جرم روی سطح می‌ماند و کهنه می‌شود، سطح را کدر می‌کند و به سختی تمیز می‌شود.

در زیر روش‌هایی را برای تمیز کردن شیشه کابین حمام ذکر کرده‌ایم. با گروه صنعتی ریابی همراه باشید.

استفاده از مواد شوینده

در این روش نیاز به یک ماده شوینده، آب و اسفنج دارید. ماده شوینده و آب را با هم ترکیب کنید و با اسفنج به صورت دایره‌ای روی سطح شیشه‌ای کابین بکشید. در انتها با آب مواد شوینده را شست‌وشو دهید و یعد با یک حوله آن را خشک کنید.

استفاده از مواد شوینده

استفاده از سرکه و جوش‌شیرین

ابتدا با دوش سطح کابین را خیس کنید. سپس جوش‌شیرین را داخل دستمال بریزید و روی سطح کابین بکشید. بعد از این مرحله نوبت به سرکه سفید می‌رسد، سرکه سفید را به روی دستمال اسپری کنید و مجددا روی سطح بکشید. در نهایت با آب گرم شستشو دهید.

استفاده از سرکه و جوش‌شیرین

غوطه‌ور کردن در سرکه

اسفنج یا دستمالتان را به طور کامل به سرکه آغشته کنید. سپس دستمال را روی نواحی مورد نظر گذاشته و اجازه دهید تا به مدت 45 دقیقه روی سطح بماند. اگر جرم ناحیه مورد نظر زیاد بود زمان بیشتری بدهید. بعد از گذشت مدت زمان مورد نیاز دستمال را برداشته و سطح را شست‌وشو دهید.

غوطه‌ور کردن در سرکه

لیمو و نمک

یک قاشق غذا خوری لیمو را با دو قاشق غذاخوری نمک مخلوط کنید. با استفاده از یک مسواک سطوح جرم گرفته را تمیز کنید. این روش برای درزها و کناره‌ها پیشنهاد می‌شود.

لیمو و نمک

شوینده‌ مخصوص

از فروشگاه‌های لوازم بهداشتی، شوینده مخصوص را خریداری کنید. شوینده را روی پارچه خود بریزید و بعد روی سطح کابین بچرخانید. سپس با استفاده از یک دستمال مرطوب دیگر مواد شوینده را از روی سطح کابین پاک کنید. در نهایت، با یک دستمال خشک روی سطح بکشید و سطح را به صورت کامل خشک کنید.

نکته: توجه داشته باشید که کرم و ماده شوینده‌ای که خریداری می‌کنید متناسب با جنس کابینتان باشد.

شوینده‌ مخصوص

شوینده را روی پارچه خود بریزید

پاک کردن مواد شوینده

خشک کردن سطح کابین

تالیف و ترجمه: پ.ز

نظرات


    لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
    اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید    برای پیگیری و صدور پیش فاکتور محصولات از طریق واتساپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

    پیگیری و صدور پیش فاکتور