نمایندگی 09121641090
سفارشات 09121372416

00
 

0
 
0
 
0

شیر پیسوار چیست ؟

شیر پیسوار چیست ؟

شیر پیسوار چیست ؟


خلاصه

شیر پیسوار چیست ؟ از گذشته تا به حال شیر های آب بسیاری اختراع و تولید شده اند که هر یک کاربرد خاص خود را دارند ، شیر پیسوار یکی از این شیرهاست که به جهت استفاده طولانی مدت در یک حالت باز یا بسته طراحی شده است .


2/مهر/1397

شیر پیسوار چیست ؟

از گذشته تا به حال شیر های آب بسیاری اختراع و تولید شده اند که هر یک کاربرد خاص خود را دارند ، شیر پیسوار یکی از این شیرهاست که به جهت استفاده طولانی مدت در یک حالت باز یا بسته طراحی شده است .
فرض کنید می خواهید یک ماشین لباسشویی را به لوله کشی ساختمان متصل کنید و لوله کشی از قبل ایجاد شده . اگر در انتهای لوله از درپوش استفاده شده باشد شما برای اتصال شلنگ های ماشین لباسشویی مجبور هستید آب کل ساختمان را قطع کنید و بعد اقدام به اتصال شلنگ ها نمایید .اما اگر از
شیر پیسوار در انتهای لوله کشی استفاده شده باشد به راحتی می توانید شلنگها را متصل و آب را باز کنید .
همچنین می توانید فشار آب خروجی از شیر پیسوار را تنظیم نمایید و برای مدتهای طولانی بدون تغییر از آن استفاده کنید .

کاربرد شیر پیسوار

پس می توان اینگونه به سوال شیر پیسوار چیست پاسخ داد که : شیر پیسوار وسیله ای است کوچک که در انتهای خروجی لوله کشی آب نصب می شود تا برای نصب وسایلی همچون ماشین لباسشوئی و شیرهای ظرفشوئی و مجبور نباشیم آب کل ساختمان را قطع نماییم . همچنین کاربرد شیر پیسوار بسته یا باز نگه داشتن وظعیت آب و تنظیم فشار آب خروجی از لوله به میزان دلخواه است .
 

انواع شیر پیسوار

شیرپیسوار در سایزها و جنس های مختلف تولید می شود و در بازار موجود است . برای مثال از نظر نوع جنس می توان به شیر پیسوار چدنی و برنجی اشاره نمود و یا به نوع فیلتر دار و بدون فیلتر اشاره کرد .
با اینکه 
کاربرد شیر پیسوار های مختلف با هم تفاوتی ندارد اما مهم است که نوع جنس و آلیاژ استفاده شده در محصول چیست.

در ادامه تصاویری از 
شیرپیسوار ریابی های موجود در شرکت شیرآلات ریابی را می توانید ببینید: